Przejdź do treści
Click to open menu
Click to close menu
Begin main content

Przedstawiciele handlowi

None Zachód 1 - Kierownik regionu Zachód 2 Zachód 3 Zachód 4 Wschód 5 - Kierownik regionu Wschód 6 Wschód 7 Wschód 8 Południe 9 - Kierownik regionu Południe 10 Południe 11 Południe 12

Wybierz numer na mapie

Zachód:

1. Jakub Bednarczyk – Kierownik regionu

604 752 458

jakub.bednarczyk@fmc.com

Zachód:

2. Tomasz Berek

784 585 238


tomasz.berek@fmc.com

Zachód:

3. Katarzyna Pośpiech

882 434 314


katarzyna.pospiech@fmc.com

Zachód:

4. Katarzyna Stasilewicz

538 810 697


katarzyna.stasilewicz@fmc.com

Wschód:

5. Krzysztof Witkowski – Kierownik regionu

735 207 213

krzysztof.witkowski@fmc.com

Wschód:

6. Piotr Migus

538 810 703

piotr.migus@fmc.com

WSchóD:

7. Zuzanna Dębińska 

664 005 745

zuzanna.debinska@fmc.com

WSCHÓD:

8. Jarosław Dyzma 

532 510 444

jaroslaw.dyzma@fmc.com

Południe:

9. Marek Dąbrowski - Kierownik regionu

604 403 905

marek.dabrowski@fmc.com

Południe:

10. Radosław Bończak

538 810 689

radoslaw.bonczak@fmc.com

Południe:

11. Grzegorz Chmielniak

660 618 732

grzegorz.chmielniak@fmc.com

Południe:

12. Ilona Trzyna 

692 173 590

ilona.trzyna@fmc.com

Wybierz numer na mapie

KONTAKT DO FMC

FMC Agro Polska Sp. z o.o.

ul. Złota 59

00-120 Warszawa

tel.: +48 22 397 17 86

 

Potrzebujesz więcej informacji? Odpowiemy na Twoje pytania.

Napisz do nas